Damacana su servisi

  Damacana su servisi Kayışdağı/Ataşehir/İstanbul 

Sahranur su olarak;
İstanbul ili, Ataşehir ilçesi, Kayışdağı bölgesi YEDPA ticaret merkezi’ndeyiz. 2001 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.  Damacana su ve diğer litrelik sulardan satmaktayız.  Diğer hizmetlerimiz için WEB sitemizi inceleyebilirsiniz.
YEDPA’da sucuyuz. Ferhatpaşa mahallesi için su servisimiz vardır. Yeni Çamlıca’ya çok yakınız.   Servis yapıyoruz. Kayışdağı mahallesi servis bölgemizde yer almaktadır.  Yeditepe üniversitesi civarı için sucu arıyorsanız biz geliyoruz. Mevlana mahallesi ile aramızda kısa bir mesafe bulunmaktadır. Bulunduğumuz yer Mimar Sinan mahallesi içerisindedir.  Sayılan bölgelerde adresinize damacana su siparişi  verebilirsiniz.
Fazla tüketimleriniz için;
Dudullu semti, İMES sanayii sitesi, KADOSAN sanayi sitesi, DES sanayii, Dudullu organize sanayii bölgesi, KEYAP çarşısı,  Ferhatpaşa yan yol, Şerifali mahallesi,  Ataşehir merkez, Ataşehir Atatürk mahallesi,  Barajyolu caddesi,  Necip Fazıl bulvarı, Tavukçuyolu, Nato yolu, MODOKO mobilyacılar sitesi, İmar iskan blokları, İnönü mahallesi, Fındıklı, Küçükbakkalköy, İçerenköy,  Su deposu, Gümrük civarı,  Ataşehir trendist,  Brandium alışveriş merkezi bölgelerine su servisi yapmaktayız.
Ayrıca cam damacana da satıyoruz. Her boy litrelik sular mevcut. Su sebili temizlik  ve dezenfektesi de yapmaktayız.  Sebil yedek parçaları mevcuttur.  Su ile ilgili ihtiyacınız olan şeyler için bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir