Sebil temizleme ve dezenfekte

Su sebili temizliği ve dezenfektesi 

 Sebil temizleme ve dezenfekte işlemlerini yapmaktayız. 

Su sebillerinin belirli periyotlarda temizliklerinin yapılması gerekmektedir.  Su sebillerinin dış kısmı kirlenebildiği gibi iç kısımları da kirlenmektedir. Su depolarında zamanla tortu oluşmakta, kir, pas oluşabilmektedir. Temizlenmeyen sebiller koku yapmakta ve bu da suyun tadına da yansımaktadır. Ayrıca hastalık riski oluşturmaktadır.

Temizliği yapılmamış kirli bir sebil

SU SEBİLİMİ NASIL TEMİZLİYORSUNUZ ? 

Biz Su sebilinin dış kısmını uygun temizleyicilerle temizleyip yıkıyoruz. İç kısmını; içindeki su ile temas eden sökülebilir parçalarını söküp yıkıyoruz. Sıcak su deposunu, soğuk su deposunu temizliyor ve Ozonla dezenfekte ediyoruz. Sebilinizdeki kötü kokuları gideriyor, pırıl pırıl yapıyoruz.

Çalıştığımız bölgelerde adresinizden sebilinizi teslim alır, 1 gün sonra geri teslim ederiz. Ayrıca yeriniz müsaitse temizlik işlemlerini kendi yerinizde de yapabiliriz.

Su sebillerinin yedek parçaları da tarafımızdan tedarik edilmektedir. Musluk en çok bozulan parçadır. Su sebili musluğu bizde mevcuttur.  Sebil temizliği için bize ulaşabilirsiniz.  Fiyat alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir