Su sebili musluğu

SU SEBİLİ MUSLUKLARI 

Sebil musluğu satmaktayız.  Su sebili musluğu; sıcak su musluğu ve soğuk su musluğu elimizde mevcuttur. Satılık musluk arıyorsanız fiyat alabilirsiniz.  musluk fiyatlarımız uygundur.

İstanbul Ataşehir ilçesindeyiz. Musluk siparişlerinizi bu bölgede adresinize teslim edebilir, sebilinizdeki bozuk musluğu değiştirebiliriz. Daha uzak yerlere kargo firmaları vasıtası ile ulaştırıyoruz.

Her marka  su sebilinine uygun musluklar vardır. Arçelik su sebili musluğu, beko su sebili musluğu, Dawn sebil musluğu,  forum sebil musluğu ve muhtelif markaların parçaları mevcuttur.

Su sebili musluğu ile beraber sebillerin diğer parçaları da tarafımızdan tedarik edilmektedir.  Damlalık, kama VD. parçalara ihtiyacınız varsa biz satıyoruz. (İlgili sayfalara bakabilirsiniz.)  su sebili parçaları için bize ulaşabilirsiniz.

Eğer sebilinizin musluğu damlatıyorsa musluk arızalanmıştır. (Sebilin kendisinin bozulduğunu zannedebiliyorlar.) Musluğu değiştirdiğinizde sorun giderilir.

Su sebili muslukları için sipariş verebilirsiniz.

 

 Su sebili musluğu nasıl değiştirilir ?

Sebil musluğunu değiştirmek oldukça kolaydır. Çalışma alanımızda bizden musluk siparişi verirseniz musluğu takmak için ayrıca bir ücret talep etmiyoruz.  Yeriniz bize yakında ayrıca bir servis ücreti almıyoruz.